Vormsel 2022- stad Breda 

Breda, 4 januari 2022

Beste vormelingen, ouders en begeleiders van de vormelingen,

 

Jullie hebben je aangemeld voor de voorbereiding op het sacrament van het vormsel. We zijn blij dat jullie deze stap willen zetten. Samen met jullie ouders en begeleiders hebben jullie gekozen voor een project. In deze brief informeren we jullie over de voorbereiding.

 

Er zijn vandaag niet zo veel kinderen meer die het vormsel willen ontvangen. Daarom brengen we al de kinderen van de stad Breda samen, zodat jullie samen een mooie groep zijn. Het aantal keren is niet zo vaak. We gaan er daarom wel vanuit dat je iedere keer komt. Als je een keer toch niet zou kunnen, meld je dan ruim op tijd af.

 

De voorbereiding omvat vijf vrijdagavonden en een zondagochtend. De avonden vinden plaats op het parochiecentrum van de Sint Laurentiuskerk in het Ginneken, Ginnekenweg 331. Op vrijdag beginnen we om zeven uur. De avonden duren tot half negen. Zondag 22 februari worden jullie samen met jullie ouders om half tien ’s ochtends in de Michaelkerk, Hooghout 67, verwacht. Er zijn op die zondag nog meer gezinnen aanwezig. Jullie krijgen eerst catechese en daarna is er om 11.00 uur een Eucharistieviering waarin jullie worden voorgesteld.

 

De precieze datum van het vormsel is nog niet bekend. We denken aan vrijdag 8 april (vrijdag voor Palmzondag) of vrijdag 22 april (vrijdag na Pasen). Dit hangt ook van de vormheer af

We hadden graag voorafgaand aan het vormselproject een avond met ouders en begeleiders willen hebben. Vanwege de nu geldende Coronamaatregelen is dat helaas niet mogelijk. De ouders en begeleiders infomeren we daarom ook met deze brief. Als de maatregelen weer wat versoepeld worden, hopen we nog een avond in te plannen. U wordt daarvoor tijdig uitgenodigd. Ook de bijeenkomst op 22 februari is nog onder een klein voorbehoud.

Voorbereidingsbijeenkomsten

–           Vrijdag 21 januari

–           Vrijdag 4 februari

–           Zondag 20 februari

–           Vrijdag 4 maart

–           Vrijdag 25 maart

–           Vrijdag 1 april

 

Als jullie nog vragen hebben, dan kunnen jullie ze stellen: teamassistent@parbc.nl. Als er ouders zijn die graag een bijdrage aan de voorbereiding leveren, kunnen ze zich ook via dit mailadres aanmelden.

 

De vormelingen hopen we vrijdag 21 januari graag voor de eerste keer te ontmoeten. Tot dan!

 

Pastoor Richard Lobo, H. Augustinusparochie

Pastoor Lars Peetam, parochie van de H. Familie

Pastoor Norbert Schnell, Centrumparochie Breda en H. Maria Magdalenaparochie

 

Meer nieuws

Misintenties 23 januari 2022

Intenties Willibrorduskerk; Ad en Riet van Gils – Pijpers; Johan […]

Uit het pastoraal team 2022 – 3

Wat beweegt onze moderne generatie? Afgelopen week schreef ik over […]

Gedachte 2022 – 3

Nooit de moed opgeven Ook al is het zwaar Durven […]

Heilige Arnold Janssen (feestdag 15 januari)

Alles is mogelijk met de genade en de kracht van […]

Uit het pastoraal team 2022 – 2

Huiskerk Pasgeleden maakte een van de parochiaan mij attent op […]

Vrijwilliger bedankt

Beste vrijwilliger Zalig nieuwjaar voor u. Het coronavirus houdt ons […]

Teamassistent(e) gezocht voor onze parochie

Vacature TEAMASSISTENT (M/V)    16 u / week De Augustinusparochie in […]

Uit het pastoraal team 2022-1

Nieuw begin   Het jaar is nog nieuw. Nog maar […]

Nieuwe vorm van sacramentsvoorbereiding voor gezinnen

Familiezondag Een nieuw, gedurfd initiatief van de vier parochies van […]

Ontdek wie Jezus is bij Alpha

In Breda gaat binnenkort weer een Alpha van start. Tijdens […]

“God zal erin voorzien” / Toekomstvisie van ons Bisdom

Een visie voor het bisdom Breda in de komende jaren […]

Project Charbel Hulp voor Libanon

We helpen Libanon na de verwoestende explosie en tijdens de coronapandemie […]

Eerste Communie 2022

In het voorjaar van 2022 willen we weer graag kinderen […]

Aanmelden Nieuwsbrief

Beste parochianen, Door een aantal omstandigheden (AVG wetgeving, privacybeleid en […]