Parochie uitje Bijbeltuin Hoofddorp

Eindelijk is het dan zover, het jaarlijkse parochie uitje kan weer doorgaan!                                                                                      Een leuke bestemming was snel gevonden, we gaan naar de Bijbeltuin in Hoofddorp.

Zaterdag 30 juli is de dag dat we op pad gaan, het programma is als volgt;

Vertrek 9.00 u vanaf de Michaelkerk                                                                                                                                          Aankomst Hoofddorp +/- 10.45 u                                                                                                                                                            Koffie/Thee bij aankomst                                                                                                                                                          Rondleiding Bijbeltuin, in kleine groepjes                                                                                                                                                  13.00 u Lunch inclusief soep, yogurt, fruit                                                                                                                                              14.30 u Bezichtiging van de Joannes de Doper kerk en een korte viering                                                                                            Bezoekje aan (aangrenzende) boekwinkel alwaar nog wat gedronken kan worden (voor eigen rekening)                                  16.00 u Bus terug naar Breda

De kosten voor deze dag bedraagt: € 36,50 p.p.                                                                                                                                Spreekt het reisdoel en het programma u aan dan kunt u zich opgeven vóór maandag 25 juli door het overmaken van       € 36,50 p.p. op rekeningnummer: NL09 RABO 0117 7541 10 ten name van Augustinusparochie Breda,                          onder vermelding van Deelname Bijbeltuin Hoofddorp.

Of u kunt zich ook opgeven bij het secretariaat van uw parochiekern d.m.v. het betalen van de € 36,50 p.p.

Twee jaar hebben we moeten wachten om een dagje met elkaar weg te kunnen, wij hopen dat u net zo enthousiast bent als wij en dat we u zaterdag 30 juli kunnen begroeten!

Team Augustinusparochie

Meer nieuws

Misintenties van 26 juni 2022

Intenties Willibrorduskerk: Herlinde en Simeon Kruis (hun jgt); Rob Hilders; […]

Alpha in Groot Breda

“Een kerk die je uitnodigt om samen met anderen te […]

Gedachte 2022- 25

Een roos kan nooit een zonnebloem zijn En een zonnebloem […]

Uit het pastoraal team 2022-25

Vakantie   Gisteren 20 juni, de langste dag. Toen we […]

Terugblik Haagse Beemdenfestival – opening Buurttuin en Brabantse Koffietafel

Een echt feestje! Het was 11 juni een echt feestje […]

Persbericht Herdenking en Viering Afschaffing Slavernij in Breda,

Vrijdag 1 juli vieren we in Nederland Keti Koti: de […]

Misintenties van 19 juni 2022

 Intenties Michaelkerk: Rina Smits, Ad Horward, 60 jarig priesterfeest van […]

Uit het pastoraal team 2022 -24

Stilte, verbinding maken met God. Soms is het fijn om […]

Gedachte 2022- 24

Begroet de mensen met een blije lach En geniet  volop […]

Kom Maria roept je!

De bedevaarten naar Banneux worden hervat! Na een periode van […]

Gezinsdag aan Zee

De volgende Gezinsdag aan Zee in Cadzand-Bad is gepland op […]

Dank namens de Voedselbank

Namens de Voedselbank zeggen wij dank voor al uw gaven […]

Onder de groene linde

Een korte wandeling of een fietstochtje in eigen omgeving dan […]

Zomerprogramma 2022

Zondag 17 juli gaat het zomerprogramma van start met de […]

Uit het pastoraal team 2022- 23

De uitdaging aangaan We worden allemaal ouder. Als ik op […]

60 jarig Priesterjubileum Jac Brooijmans

Uitnodiging                    […]

Bedevaart naar Kevelaer

De Broederschap van O. L. Vrouw van Kevelaer Breda e.o. […]

Diocesaan Rapport Synodaleweg

In voorbereiding op de bisschoppensynode over synodaliteit die in 2023 […]

Iedere vrijdagmiddag – Welkom bij ‘Over de Heg’

Het weer wordt aangenamer, we kijken er naar uit om […]

Gedachte 2022-23

Laat het niet toe dat andere de richting van je […]

Triduüm in Sacramentskerk

Op 26,27 en 28 juli 2022 wordt in de Sacramentskerk […]

Aanmelden Nieuwsbrief

Beste parochianen, Door een aantal omstandigheden (AVG wetgeving, privacybeleid en […]