Het was een mooie dag

Zaterdag 30 juli zijn we met 31 parochianen naar Hoofddorp gereisd. Daar brachten we een bezoek aan de parochiekerk, de bijbeltuin en het boekenwinkeltje. We waren Breda nog niet uit en de stemming zat er al goed in!
De chauffeur verontschuldigde zich, hij wilde graag wat over de gekozen route vertellen maar had ook in de gaten dat iedereen al druk met elkaar in gesprek was.
Bij aankomst werden we hartelijk onthaalt met een kop koffie of thee in de prachtige ontmoetingsruimte, het 'Fundament', geheten wat gelegen is onder het kerkgebouw.

Na de koffie zijn we opgedeeld in drie groepen en met een gids door de bijbeltuin gelopen. Bij ieder beeld en bij de vele planten en bomen wisten de gidsen onze aandacht vast te houden door, met veel enthousiasme, hun kennis hierover te delen.
Na ruim 1,5 uur door de tuin gelopen te hebben was het aangenaam om plaats te nemen aan tafel voor de lunch. De lunch was rijkelijk: verse soep, diverse soorten brood en broodbeleg, vers fruit en ruime keuze in het drinken.
Mooi was het te zien dat men niet automatisch bij een bekende aan tafel ging zitten, hierdoor werd waarschijnlijk het geroezemoes van alle gesprekken nog wat hoger dan anders. Men had elkaar veel te vertellen en te vragen.
Na de lunch ging pater Richard voor in een korte viering in de bovengelegen Joannis de Doper kerk. Het was fijn om even een moment van bezinning en stilte te ervaren na alle indrukken van eerder de dag.
Tot slot was er nog gelegenheid om het boekenwinkeltje, naast de kerk gelegen, te bezoeken. Velen kwamen even later, met een goed gevuld tasje, de bus ingestapt. Naast boeken waren er ook mooie cadeauartikelen te koop in het winkeltje. Zonder enige vertraging reden we terug naar Breda waar we elkaar rond de klok van 17.30 uur, voldaan en met een tevreden gevoel gedag hebben gezegd.

Zie de foto's hieronder om een indruk te krijgen van deze gezellige dag.

Meer nieuws

Uit het pastoraal team 2022 - 32

Zomer Dat is het op dit moment, volop zomer. Veel […]

Tophits uit de jaren zestig

Woensdag 24 augustus komt de nu 77-jarige Hans Emmerik, in […]

Startviering

Noteert u het alvast in uw agenda, zondag 28 augustus […]

Gedachten 2022 - 32

Een mooie herinnering is tweemaal

Misintenties 14 augustus

Intenties Augustinusparochie: Arnold van den Berg (jgt) Ton Hendriks e.v. […]

Lezing

Woensdag 17 augustus om 14.30 uur geeft Frans Gooskens een […]

Inloophuis Michaelkerk - Markuskerk

Voor de coronatijd ontstond in de Michaelkern het plan een […]

Logees uit Italië

Enkele weken geleden kreeg pater Richard de vraag of er […]

Een warme woensdagmiddag

Ondanks het warme weer durfden toch 17 mensen het aan […]

Uit het Pastoraal team 2022-31

Jean-Marie Vianney: lichtend voorbeeld voor alle pastoors en priesters Op […]

'Vier seizoenen' Koffiemiddag in de Michaelkerk

Maandag 22 augustus 2022 om 14.00 uur komen wij weer […]

God heeft ook een fiets

God heeft ook een fiets Deze zomer komt de Vuelta, […]

Bedevaart naar Lourdes

Dit jaar gaat er na enkele jaren van corona, weer […]

Geloofscursus

Op 7 september 2022 start voor de vierde maal de […]

Alpha in Groot Breda

“Een kerk die je uitnodigt om samen met anderen te […]

Onder de groene linde

Een korte wandeling of een fietstochtje in eigen omgeving dan […]

Iedere vrijdagmiddag - Welkom bij 'Over de Heg'

Het weer wordt aangenamer, we kijken er naar uit om […]

Aanmelden Nieuwsbrief

Beste parochianen, Door een aantal omstandigheden (AVG wetgeving, privacybeleid en […]