Hartelijk dank voor kerstacties

HEEL HARTELIJK DANK. 

Evenals andere jaren zijn we ook dit jaar weer aan de slag gegaan met kerstpakketten en attenties. We waren ons er al snel van bewust, dat door het coronavirus meer mensen dan andere jaren in aanmerking zouden komen voor een pakket of een attentie. We zijn dan ook op tijd aan de slag gegaan.

Er was nog een verschil met andere jaren. Omdat we iedereen eigenlijk eenzelfde pakket willen geven hebben we dit jaar geen producten, maar geld ingezameld. Daardoor konden we alles bij de Aldi bestellen en konden we mooie pakketten maken, voor ieder hetzelfde (soms een beetje aangepast als dat nodig  was).

We hebben 35 pakketten gemaakt en wanneer een pakket naar een gezin gaat met kinderen onder de 16 jaar, zit er voor elk kind ook een cadeautje bij. Verder hebben we 240 attenties gemaakt. In de attenties zat dit jaar onder andere een kerstboompje, dat door de dames van de breiclub gehaakt is.

Daarnaast hebben we 40 pakketten van de Rotary gekregen (waarvoor onze hartelijke dank) en hebben we ook nog eens 10 kleine pakketten gemaakt voor buitenlandse studenten die door de omstandigheden niet naar huis kunnen met de Feestdagen.

Als ik dit stukje schrijf, zijn alle pakketten en attenties door een groep vrijwilligers rondgebracht. We hebben heel veel mooie, blijde en ontroerende reacties gehad.

En dit hebben we allemaal kunnen doen door de bijdrage van jullie als parochianen van de Augustinusparochie. We willen iedereen dan ook heel hartelijk bedanken voor de gulle financiële bijdrage. Daardoor hebben we veel mensen een klein lichtpuntje kunnen brengen.

We hebben tevens geld ingezameld voor het voedselproject in Congo. Daarvoor hebben we als parochie tot nu toe 1225.30 euro opgehaald. Waarvoor onze dank.

Daarnaast hebben we ook heel de Advent voedsel ingezameld voor de voedselbank. Ook hier hebben jullie een grote bijdrage geleverd, voor een deel ook in geld, zodat wij iedere woensdag een grote partij eten konden brengen, waar de medewerkers van de voedselbank erg blij mee waren. Ook zij laten jullie allemaal heel hartelijk danken.

Inmiddels is er ook een filmpje gemaakt van de kerstpakkettenactie. Dat is via deze link te bekijken. https://youtu.be/PfnyhUdJXY0

Rest mij nog om u een goede jaarwisseling te wensen en een goed en gezond 2021.

 

Namens het pastoraal team

Anja Wauben

Meer nieuws

Feest van Arnold Janssen

Beste Allen Op 15 januari herdenken wij als missionarissen van […]

Uit het pastoraal team 2021-3

Het Jozefjaar Precies honderdvijftig jaar nadat St.-Jozef werd uitgeroepen tot […]

Gedachte 2021-3

Wie spreekt met tranen in zijn ogen Heeft een regenboog […]

Misintenties 17 januari 2021 Michaelkerk

Parochie intenties 17 januari 2021. Voor de overledenen: Jgt Josje […]

Misintenties 17 januari 2021 Willibrorduskerk

Intenties: Sjaak Theeuwes; Mien Aartsen e.v. Piet van Beek en […]

Uit het pastoraal team 2021-2

Uit het pastoraal team   Vanmorgen hadden we weer de […]

Afscheid diaken Ben Hendriksen (foto’s)

Op 10 januari 2021 bereikt diaken Ben Hendriksen de AOW-gerechtigde […]

Aanmelden Eerste Communie 2021

In de Augustinusparochie zijn twee Eerste communievieringen. Op zondag 30 […]

Weer vieringen vanaf 27 december

Vanaf zondag 27 december zijn onze kerken weer open voor […]

Het nieuwe parochiemagazine nr 21 Lichtpuntjes

Het nieuwe parochiemagazine is weer uit. Ga naar Parochiemagazine  en […]

Online gespreksavonden over

Het geschenk van Edith Eger Een indrukwekkend interview van Jacobine […]

Eerste H. Communie 2021

Eerste Communie 2021   In de Augustinusparochie zijn twee Eerste […]

Aanmelden Nieuwsbrief

Beste parochianen, Door een aantal omstandigheden (AVG wetgeving, privacybeleid en […]