De voorbereidingen voor de Eerste Communie 2022 zijn in volle gang.
De kinderen komen regelmatig met hun begeleiders bij elkaar om over Jezus te praten en om in hun werkboek te werken.
Drie Eerste Communievieringen
Kinderen uit de parochiekernen Michael (Oost) en Willibrordus (Teteringen) doen op zaterdag 14 mei of op zondag 15 mei 2022 in de Willibrorduskerk hun Eerste Heilige Communie.
Kinderen uit de parochiekernen Franciscus (Noord) en Bethlehem (Haagse Beemden) vieren de Eerste Heilige Communie op zondag 22 mei 2022 in de Franciscuskerk.
Spaaractie
Elk jaar sparen de kinderen voor een goed doel, waarbij ook kinderen worden geholpen. Dit jaar sparen ze voor de kinderafdeling van het Amphia ziekenhuis in Breda. De kinderen kunnen dit doen door thuis of bij familie kleine klusjes te doen om daar geld mee te verdienen. Iedere bijeenkomst kunnen ze hun opbrengst in een grote pot doneren en houden we op een spaarladder bij hoeveel we gespaard hebben.
Het ziekenhuis heeft aangegeven dat zij onze spaaractie graag willen inzetten voor afleidingsmateriaal in de meest ruime zin, ter ondersteuning van de kinderen bij de ingrepen die zij moeten ondergaan.
We hopen op een mooi bedrag om het Amphia ziekenhuis te ondersteunen in hun aanpak voor traumavrije zorg voor kinderen.
De werkgroep wenst alle kinderen een goede voorbereiding en straks een mooie communieviering.