Debat over migratie aan de vooravond van de verkiezingen

Op maandag 3 juni om 19.30 uur vindt er in het Mondiaal Centrum, Roland Holststraat 71 een interessant debat plaats over migratie aan de vooravond van de Europese verkiezingen. Deze avond wordt samen met Vluchtelingenwerk Breda georganiseerd..

Prof. Dr. Hein de Haas van de Universiteit van Amsterdam en bekend van zijn nieuwe boek over de mythes van de migratie zal een inleiding houden over de verscheidenheid van migratievormen. Zo heeft hij het percentage vluchtelingen als migranten onderzocht het aantal arbeidsmigranten het aantal expats en buitenlandse studenten. Het migrantenvraagstuk is een Europees probleem.

Daarom zijn we zeer verheugd dat Tine Strik, Hoogleraar migratierecht RadboudUniversiteit en kandidaat Groen Links/PvdA en Veerle Bens, kandidaat CDA aanwezig zullen zijn om op de inleiding van Prof. Dr de Haas te reflecteren met hun eigen standpunt.

Ook de partijen die in onderhandeling zijn over een nieuwe regering zijn uitgenodigd, VVD, MSC en PVV.

De avond staat onder leiding van oud-docent Nassau Jac Kriens en is gratis toegankelijk

 

Meer nieuws

Een inspirerende ervaring...

Hoewel de geloofsgemeenschap relatief onbekend is, bevindt zich in het […]

Brabantparkfestival is terug!

Op zondag 2 juni 2024 komen de bewoners van Brabantpark […]

Gedachte 16 mei 2024

Er zijn maar twee dagen in het jaar waarop men […]

Uit het pastoraal Team 16 mei 2024

Onze natuur In één keer is het weer omgeslagen. Klaagden […]

Oproep

De groep koffiedames/gastvrouwen in de Michaelkerk is op zoek naar […]

Leerhuisavond

Op woensdag 22 mei is er een avond met als […]

Relieken in de Augustinusparochie

Het was mooi, Het was indrukwekkend, Het was bijzonder, Het […]

Over de heg

Lekker buitenweer…. Kom eens langs, over de heg een praatje, […]

Caritas Voedselbank Actie

In mei 2024 vindt de halfjaarlijkse actie voor de Voedselbank […]

Onder de groene linde... Annakapel

Vanaf vrijdag 17 mei tot en met vrijdag 13 september […]

Inschrijven Nieuwsbrief

Als u 2 wekelijks de Nieuwsbrief van de parochie wilt […]