Brabantparkfestival is terug!

Op zondag 2 juni 2024 komen de bewoners van Brabantpark en Heusdenhout weer samen voor een dag vol plezier, lekker eten en gezelligheid. Het langverwachte Brabantparkfestival keert terug, ditmaal met een verrassende twist. Heleen van Doremalen, een actieve wijkbewoonster, heeft zich dit jaar ingezet om het festival nieuw leven in te blazen op een unieke locatie - een verborgen parel midden in Brabantpark.

Omdat de gebruikelijke locatie in het park niet beschikbaar is, wijkt het festival uit naar het grasveld tegenover Lage Kant 35, waar een oase van activiteiten op de bewoners wacht. Van 12.00 tot 17.00 uur kan men genieten van een scala aan attracties en entertainment.

Kijk voor het programma op bijgaande flyer. Wilt u op de hoogte blijven van het actuele programma, volg ons dan op Facebook: Brabantparkfestivalbreda

Gezocht: Buurtgenoten voor "Brabantpark bakt"

Ben jij een keukenprins(es) of bakker in spe? Doe dan tijdens het Brabantparkfestival mee aan "Brabantpark bakt" en laat jouw kookkunsten zien door de lekkerste snack te bereiden. Deel jouw favoriete recepten en laat anderen genieten van jouw culinaire hoogstandjes. De winnaar gaat naar huis met eeuwige roem en een smakelijke prijs!

Ook gezocht: Buurtgenoten voor Open Podium

Altijd al willen optreden in een intieme setting? Geef je op voor het open podium, van muziek en dans tot rap, poëzie of spoken word, voel je welkom! Geef je hiervoor op bij Heleen via info@heleenvandoremalen.nl

Het Brabantparkfestival belooft een dag te worden vol verrassingen, ontmoetingen en gezelligheid. Kom langs op zondag 2 juni en vier samen met ons de kracht en diversiteit van onze buurt!

Met vriendelijke groet,

Het Brabantparkfestival Team

Meer nieuws

Een inspirerende ervaring...

Hoewel de geloofsgemeenschap relatief onbekend is, bevindt zich in het […]

Debat over migratie aan de vooravond van de verkiezingen

Op maandag 3 juni om 19.30 uur vindt er in […]

Gedachte 16 mei 2024

Er zijn maar twee dagen in het jaar waarop men […]

Uit het pastoraal Team 16 mei 2024

Onze natuur In één keer is het weer omgeslagen. Klaagden […]

Oproep

De groep koffiedames/gastvrouwen in de Michaelkerk is op zoek naar […]

Leerhuisavond

Op woensdag 22 mei is er een avond met als […]

Relieken in de Augustinusparochie

Het was mooi, Het was indrukwekkend, Het was bijzonder, Het […]

Over de heg

Lekker buitenweer…. Kom eens langs, over de heg een praatje, […]

Caritas Voedselbank Actie

In mei 2024 vindt de halfjaarlijkse actie voor de Voedselbank […]

Onder de groene linde... Annakapel

Vanaf vrijdag 17 mei tot en met vrijdag 13 september […]

Inschrijven Nieuwsbrief

Als u 2 wekelijks de Nieuwsbrief van de parochie wilt […]